Srpen 2012

Žirafkové...

31. srpna 2012 v 12:30 | *Natt* |  Nehty

Tweety

31. srpna 2012 v 12:29 | *Natt* |  Nehty

Mix ♥

31. srpna 2012 v 12:29 | *Natt* |  Nehty

Facebook...

31. srpna 2012 v 12:28 | *Natt* |  Nehty

DIY- záložka

31. srpna 2012 v 12:16 | *Natt* |  DIY

Owls...

31. srpna 2012 v 12:16 | *Natt* |  Nehty

Ceny za SONB 2012 :)

30. srpna 2012 v 13:19 | *Natt* |  Soutěže
ÁÁhoj všichni, omlouvám se za moji nekativitu, ale nějak nemám vůbec čas a jsem furt venku a užívám si- vždyť do koonce prázdnin zbývají už jen 1,5 dne + víkend :// Tady jsou ceny za SONB, reklamy už jsou :)) Večer možná napíšu článek o tomto týdnu- ale to nejspíš bude v sobotu večer jakt tak přemmýšlím :DDDD Snad se diplomky líbí a příští rok se můžete zase těšit na SONB :)

Článek do soutěže :)

29. srpna 2012 v 21:39 | *Natt* |  Diary

ČLÁNEK DO SOUTĚŽE U SÁRI (brunetka001.blog.cz)

Prázdniny… budu se věnovat velkým letním prázdninám. Jak už to tak bývá, tak po úmorném učení…testování, brzkého vstávání a mnoho dalšího je tady konec školního roku, vysvědčení a sním velké letní prázdniny. Myslím se, že se nenajde človíček školou povinný který by se netěšil na prázdniny! Přichází teplo, zábava, čas táborů a dovolených…návštěva babiček a dědečků. Každý se těší! Na letošní prázdniny jsem se těšila velmi a to z důvodu takového, že jsem byla prvním rokem na gymplu a bylo toho na mě hodně… Potřebovala jsem odpočinek!... Psal se asi únor-březen 2012 a já se poprvé po 8 letech shledala s kamarádkou Sari-pořadatelkou této soutěže přes facebook. Znaly jsme se již od školky… poté Sári šla do školy a já zůstala ještě rok ve školce, po roce jsem nastoupila do první třídy a vidávaly jsme se ve škole a po první třídě jsme se odstěhovali a skončil náš kontakt.. :/ Jsem ráda, že jsme se zase shledaly. Tákže tak dlohou dobu jsme společně čekaly na velké prázdniny až já za ní přijedu. Takže hned druhý týden prázdnin jsem vyrazila za Sári a to hned na celý týden. Bylo prostě úúžasně… jsem prostě moc ráda, že jsme spolu byly a obě se už moc těšíme na další letní prázdniny až pokecáme a zablbnem a ták. Nebudu tady moc rozepisovat co jsme všechno zažily- je toho fakt moc!. Poté jsem jela zase domů a dál si užívala prázdniny… u blogu,fb a venku s kamarády J A nějak to moc uteklo, že nám zbývají vlastně už jen 4 dny prázdnin- ale užila jsem si prázdniny a do školy se těším! Nevím ani jak, ale dost jsem se skamarádila s dvěma bývalýma spolužačkama Verčou a Míšou ze základky… prvně jsme si řekly, že jen tak zajdeme ven, že jsme se neviděly a jak to tak počítám tak už jsme byly spolu snad 6x venku a tento týden chodíme ven každý den spolu J Užily jsme si spoustu zábavy a taky ještě zažijeme!! Máme spoustu památečních foteček! J No bylo to snad minulý týden co jsem jela na celý den ke kamarádce Agát. Bruslily jsme na kolečkových, fotily se, blbly a ták no J Nesmím samozřejmě zapomenout na Míšu ( božská kámoška z gymplu) k té jsem se vypravila před dvěma nebo třema týdny a zažily jsme spolu úúplně skvělý den- jak už drbání, kecání na různá témata a prostě jen ten pocit po tak dlouhé době být s ní , Už se na ni moc těším ve škole.!! S rodiči jsme jezdili na rlzné výlety- hrady, zámky, Praha, výlety na kole, pizza a mnoho dalšího… na dovolenou k moři se chystáme 25. Záři J Myslím si, že tyto prázdniny byly nejlepší a nikdy na ně jen tak nezapomenu!!

KONEC SONB

28. srpna 2012 v 21:04 | *Natt* |  Soutěže
Omlouvám se za zpoždění, ale dneska jsem měla celý den nabitý, takže teď bych chtěla udělat vyhodnocení SONB :) 1. část finále měly soutěžící za úkol sehnat si hlásky, v druhé části jsem hodnotila blogy já a v třetí části měly blogerky za úkol vymyslet co nejoriginálnější soutěž. tady vám napíše co, která vymyslela :

Sari (www.brunetka001.blog.cz)
"napadlo mě udělat soutěž o nejlepší článek,soutěžici dostanou téma na článek,na který budou psát článek.Ten kdo napíše nejlepší článek postoupí do dalšího kola."
Od Sari se mi líbil nápad na soutěž hodně, takže získává 25 bodů...

*Evush* (onedirectionfanblog.blog.cz)
"preto súťaž o najkrajšiu pesničku, prípadne s hudbou. Môže byť aj na danú tému :) Aby som to ucelila, súťažiaci s najväčším počtom bodov/ s najlepšou pesničkou vyhrá súťaž :)"
Od Evush se mi soutěž celkem líbí, ale přijde mi, že taková soutěž je na každém druhém blogu :/ Newim jestli jsem to pochopila tak, jak to myslíš ty, ale příjde mi to tak.Takže dostaneš méně bodů, mělo to být něco originálního a to vymýšlení patří také k blogování :) Tak 10 bodů ( nezlob se, je to můj názor)

A teď k věci:

Sári celkem získala 77 bodů+25 bodů=102 bodů

Evush celkem získala 67bodů+10 bodů=77 bodů


Takže teď stupně vítězů:

1. místo : Sári

2. místo : Evush

3. místo : Lucy0077

Všem zúčastněným děkuju a gratuluji k umístění a teď k prvním třem místům: gratuluju váááám :) Všichni se můžete těšit na společný diplomek a první tři získají odměny, které se na blogu objeví nejspíš zítra( uvidím ještě kdy) omluvte mě, ale podle času :)

DĚKUJU VŠEM ZA ÚČAST

a na další SONB se můžete těšit v novém roce 2013 :)


2. část finále :)

27. srpna 2012 v 13:24 | *Natt* |  Soutěže
Tákže máme tady 2. část finále a to je ta část, kde budu hodnotit blogy já! Vlastně půjde o hodnocení podle kritérii, které mám u hodnocení blogů :) Takže nebudu to tady obkecávat a jdem na to:

1. blogem je www.brunetka001.blog.cz od Sari

*první dojem -Blog je moc hezký :) 9/10
*design- je pěkný, ale nějak se mi k tomu dessu nelíbí ty okraje, dala bych tam menší obrázek( klidně tenhle jen ho zmenši) :) takže 9/10
*menu- pěkné,přehledné 10/10
*rubriky- od každého něco :) 10/10
*články- moc se mi líbí, že je píšeš sama a prostě jsou něčím zajimávé a moc se mi líbí 5/5
*aktivita- celkem super :) 9/10
*návštěvnost- nemáš na blogu toplist takže 0/5
*celkový dojem- Blog je moc pěkný, nejlepší jsou články :) 9/10
CELKEM: 62/70


2. blogem je www.onedirectionfanblog.blog.cz od *Ewush*

*první dojem - celkem dobrý 8/10
*design- promiň, ale moc se mi nelíbí, zdá se mi moc přeplácaný... 8/10
*menu- fajn :) 10/10
*rubriky-vzhledeM k zaměření blogu fajne :) 10/10
*články- popravdě 1D nemám vůbec ráda...ale tak každý má rád něco jiného, ale píšeš pěkné články takže 4,5/5
*aktivita- celkem dobrá...7,5/10
*návštěvnost- nemáš toplist 0/5
*celkový dojem- 9/10
CELKEM: 57/70

takže Sari si vybojovala/vypracovala 62 bodů a teď k tomu přičtu body za hlasy 1hlas=0,5 bodu

Sari má celkem 62+15 ( 31 děleno dvěma) půlbody neberu :) takže má 77bodů

Ewush má celkem 57+10 (20 děleno dvěma) takže má 67 bodů

a třetí části finále bude, že budete mít za úkol vymyslet co nejoriginálnější soutěž, kterou mi napíšete pod tento článek do komentů- nesmíte se opakovat! Za vymyšlenou soutěž můžete získat max. 30 bodů :) Mnoho štěstí Vám přeju :) Dělí vás jen 10 bodů a prosím nebuďtě naštvaní za mé hodnocení vašeho blogu, je to můj názor :)