Prosinec 2012

Love...

31. prosince 2012 v 16:10 | *Natt* |  Diary
ÁÁÁhojte všichni, omlouvám se za moji neaktivitu, ale prostě nebyl čas... už asi třikrát jsem měla rozepsaný článek a pokaždé jsem ho zavřela s tím, že nevím co napsat :D Tak teď se o to pokusím na počtvrté :) Takže během tohoto týdne asi největší události byl Štědrý den, stráášně jsem se těšila, taky, že jsem si to moc užila jen mě štve, že to strašně rychle uběhlo a vůbec mi to nepřišlo, že vůbec nějaké Vánoce jsou... ani sníh nebyl :/ Doufám, že jste si taky ty Vánoce užili a dostali jste to, co jste si přáli :)) Já jsem dostala fajné dárečky, které jsem si přála a většinu sama vybrala a o to jsou ještě lepší :DD


DIY- jmenovky na dárky :)

22. prosince 2012 v 10:52 | *Natt* |  DIY
Když už tady máme za dva dny ty Vánoce, tak jsem se rozhodla, že vám tady přidám pár inspirací na výrobu jmenovek, nebo jestli nejste vyráběcí typ tak si je můžete vytisknout. Taky je sem dávám proto, abych měla, ty které se mi líbí a chci je vyrábět při kupě :D Takže tady jsou:
jmenovky na vánoční dárky zdarma k vytištění

Verča a Míša

9. prosince 2012 v 17:40 | *Natt* |  Diary
Tento článek bych chtěla věnovat opravdu jedné skvělé holce jménem Veronika. S Verčou jsem chodila do třídy 6 let a nikdy jsme se nemusely, řekly jsme si čau a tím to haslo maximálně "máš hezké tričko".... Vše se změnilo o letošních letních prázdninách, jelikož jsme se s Verčou neviděly celý rok- přešla jsem na gympl tak jsme se domluvily, že zajdeme ven. Moc jsem od toho nečekala. Opravdu nechápu jak je to možné, ale od té doby jsme s Verčou opravdu skvělé, hodně dobré a řekla bych i nejlepší kamarádky. Je pravda, že Verča je ve všem jiná, není rozmazlená, namyšlená, drzá, nepomlouvá, vždy pomůže...!!! .... a nevím co všecko hodně si ji vážím a je mi líto, že jsme ztratily tolik let nebavení na základce! Verčo jestli to čteš tak ti za všechno děkuju a mám tě strašně moc ráda ♥

a ještě abych nezapoměla taky chci poděkovat Míši na druhé fotce na obou kolážích ta větší :D S ni se moc nevídám, protože moc nemáme čas. Míša se věnuje koním, sportu, škole a nějak nám to nevychází. S verčou se vídáme nejméně 2x do týdně na našich společných kroužcích :)

Dess blogu 0.2

9. prosince 2012 v 17:30 | *Natt* |  VŠE KOLEM BLOGU
Tak jsem se rozhodla, že udělám nový design blogu, ten předešlý mě už nebavil a nějak přešel.Měla jsem ho tu od samého začátku blogu tedy od 4/07/2012 až do 9/12/2012... chtělo to změnu, Vím, že tento není nic extra, ale mě se celkem líbí, není přeplácaný a je opravdu jednoduchý :) tady náhled :


Vídeň, Wien :)

9. prosince 2012 v 14:16 | *Natt* |  Diary
ÁÁhoj všichni... jak už jsem před několika dny psala, že pojedu do Vídně, tak jsem včera jela. Noo v pátek rspektive v sobotu jsem musela ve 2 ráno vstávat :D jako abych řekla pravdu vstávalo se mi lépe než kdybych měla vstávat do školy. Do Vídně jsme přijeli okolo 9 ráno. Prošli jsme tak některé známe památky jako např. státní operu, Schonbrunn, Albertin, Rakouskou radnici a nesměly chybět vánoční trhy- tím je Vídeň vyhlášená. Opravdu musím říct, že to bylo nádherné. Každý stáněk s něčím jiným... krásné ozdoby na stromečky, sladkosti, dřevěné "hračky" a mnoho dalšího. Koupila jsem si tam punsch mňam :D v té kose opravdu bodnul. Myslela jsem, že jsem dost zaoblečená, ale stejně mi byla zima. No kolem dvanásté jsme měli rozchod a tak jsme šli prozkoumat ty trhy trochu blíže :|) Byla jsem tam s mamkou, kamarádkou a babičkou. Jo byla výhoda jet s babičkou, koupila mi úúžasné ovoce v horké čokoládě, jedlé kaštany- ty jsem jedla poprvé a opravdu mi zachutnaly. Až budete mít možnost určitě je zkuste :) No jelikož byla obrovská zima, tak jsme měly namířeno do muzea Sisi. Kamarádka si koupila lístek a opravdu měla obrovské štěstí tak ho ztratila 13 eur v háji- proč né? Takže by bylo blbé aby my jsme šly do muzea a ona ne-. Tak jsme se šly ještě projít těmi krásné vyzdobenými ulicemi plnými drahých obchodů. Je to tam fakt krásné a když srovnám, jak jsme přijeli tady k nám a tu na lampě jedna vločka- tak je to opravdu bída. No a po procházce jsme zajely metrem do velkého obchoďáku- něco jako Nová Karolína. Bylo už kolem šesté a tak se vše zavíralo tak jsme toho moc neviděly, ale za to bylo teplo :D No akdyž bylo kolem půl sedmé tak jsme vyrazily k autobusu, byly jsme tam první, protože průvodkyně s ostatními ještě byla jinde a museli přijet :) Joo musely jsme mít sv§j program :D No a kolem sedmé jo vlsatně přesně na minutu v sedm jsme vyjeli :D Já jsem si zdřímla a už jsme byli v Ově, tam pro nás přijel taťka a o půlnoci už jsme byla umytá, převlečená a čekala na Simpsony u kterých jsem usla :D Bylo to opravdu náročné, ale STÁLO TO ZA TO :)

Teď něco ke škole. Ta představa, že se jde do školy už jen 10x jé nejlepšííí. Zítra máme psát matiky- fuck ! a z litky- to už zčásti umím, protože jsem se nechala ze začátku učive ze kterého máme psát vyzkoušet. Takže by to něměl být problém a musím mít jedna- no nemusím, ale chci :D V úterý by jsme měli psát z télaku z trávicí soustavy- teda myslím, ale myslím si, že na to zapomene, protože mají holky připravené tři prezentačky a nestihlo by se to :D no jinak ještě píšeme ze zsv a tam opravdu musím mít jedna, protože tam mám 1 a 2 a dvojku na výzo nechci :D Takže tak :D Na středu máme mít slohovku- ani nevím na jaké téma, ale tak snad to někde najdu kde to mám napsané. Ve čtvrtek asi nepíšeme z ničeho a v pátek doufejme taky, že né :) Taky nebudeme mít asi celý měsíc chemii, protože naše opravdu "skvělá, vyjímečná, nejlépe vysvětlující" paní učitelka si vzala dovolenou :DDD Je to skvělé. V úterý začínáme v šj nacvičovat divadlo na cizojazyčnou besídku- bude to fajné :D a v aj by jsmě měli taky, ale nevím moc o co se tam bude jednat :) no to je nejspíše všechno :)

a teď něco k VÁNOCŮM :) Těšíte se?? já těda strašně moc, na tu atmosféru, řízek s kaší a hrachovku a samozřejmě taky na dárky- sice to nebude překvapení, protože už skoro všechny vím, ale tak aspoň to bude to co chci a né něco co by mi třeba leželo na poličce či ve skříni .) Dneska se chystám na výzdobu pokojíku. Asi po třech letech jsem strhla ze dvěří plakát HSM3 :D a dám si tam něco hezčího :) Přece jen už mi nění 10 :D Máte už nakoupené dárky? Napečené cukroví? Tak dárky už nějaké nakoupené mám, ale stejně chci ještě něco dokoupit . A cukroví ještě nemáme- buď není čas a nebo když je tak nemáme všechny ingredience na těsto :DDDD Zrovna dneska nám chyběly ořechy do rohlíčků :D No to je jedno, nějak se to vykutí :D Taky se nehorázně těším na pohádky- vím psala jsem, že mi už není 10 ale stejně, myslím si že to k Vánocům patří a dívá se na ně každý rád někdy i dospělí :)

No a organizační záležitosti blogu- vín, že nejsem moc aktivcní a články stojí za nic, ale snaha je. Přs Vánoční prázdniny tady chci udělat pár změn, nový design.... tak co všechno chystám?
- nový design)
- Vánoční soutěž
- Vánoční články
- náběr affs
- možná nějaké video

Kdo to dočetl do konce je opravdu borec, snad vás ten článek moc nenudil :D Přeju vám hezkou zasněženou neděli a zase se ozvu. Mějte sé :))
a tady ještě nějaké fotky Vánoční Vídně- svoje fotky přidám až se nahrajou do počítače :)


1. prosinec :)

1. prosince 2012 v 13:16 | *Natt* |  Diary
ÁÁÁhoj... nějak jsem si to nechala projít hlavou a rozhodla jsem se, že blog obnovím :) Bylo mi po tom všem smutno, chybělo mi to, ikdyž musím uznat, že nebyl čas- né, že by teďkom byl, ale prostě baví mě blogovat. Tákže jsem zpátky. Jak se máte? Já celkem fájn, ve škole nic zvláštního, byly třídní schůzky :D ale tak dopadly mi skvěle. Sice bojuju s matikou, ale to do pololetí opravím a jsem na dobré cestě. Zrovna včera jsme měli psát písemku na nějaké soustavy rovnic a pak slovní úlohy.... Celkem dost lidí to zbulalo. A tak nám učitelka oznámila, že když chybí tak, že nám dá tu písemku bez slovních úloh a ještě nám povolila kalkulačky... yéááh... jak já jsem byla ráda. No a těm ostatním dá asi tu těžší písemku :D No jinak nás učitelka přesazovala, protože jsme děsně ukecaná třída :D Celkem dost mě to naštvalo, protože jsem seděla s Míšou J. a vůbec jsme nekecaly a přesadila mě k Míši K.. Jako Míšu K. mám ráda a je to strááášně fajná holka, poradí, vysvětlí, je sní sranda a tak, ale k Míši J. mám blíž (sice teď máme nějakou krizi, ale snad to bude dobré, chyběla/neviděly jsme se 9 dnů tak snad to bude ok :D ) tak jsem naši stráášně milé paní třídní řekla, jakože proč. A ona mi na to odpověděla, že jsem hodná a proto to musí udělat. Háhá. Ale co už. S Míšou K. sedím ráda :) noo příští týden možná pojedeme do bludiště :D Jsem zvědavá jak dopadneme :)) A v sobotu jedu do Vídně- yeáh, jak já se už těším na tu vánoční osvětlenou zasněženou Vídeň s tou vánoční atmosférou♥ Máte už nakoupené nějaké dárky? Přece jen zítra začíná advent a pak už jen tři týdny a je tady Štědrý večer :) Nevím jak vy, ale já se už strááášně moc těším... i na tu večeři. Zatím mám koupený dárek pro jednu ségru a pro taťku. :D ještě musím vymyslet co koupím druhé ségře a mamce :) Dneska jsme byly s mamkou na nákupy dárků. Tak já jsem si vybrala čepku,šálu, kabelku- sice mi jí dá mamka až na svátek, ale i tak se těším :D No jinak zítra mám v plánu jet s M. a V. na bruslák, tak snad si to užijeme :) a v večer na háčko :) mezitím se kouknu na ájinu- na nějaké slovíčka nebo co :D a a a
Ve škole ze španělštiny budeme hrát na cizojazyčné besídce VÁNOCE U ŠÍLENÉ RODINKY... je to vlastně o tom, že je to ujetá rodina... kde budou babičky, děděčci, tetičky, strejdové, puberťačky... a každý bude mít svou roli a hrát něco. Já jsem jeden ze tří králů. Měla jsem být tetička, ale to jsem odmítla, protože bych musela tančit flamengo a já jsem na tančení antitalent. No a nejlepší na konec naše paní profesorka bude Esmeralda. bude to vlastně něco i jako telenovela :D noo těším se už :) to je nejspíš z mého nudného deníčku vše :DSBéčkům se omlouvám :) vše se budu snažit napravit :)