No nic zajimavého :D

6. ledna 2013 v 15:30 | *Natt* |  Diary
Áhoj :))

vím, že blog upadá a chtěla bych to trochu napravit, ale teď to opravdu nepůjde máme ve škole samé písemku, protože za dva týdny se nám uzavírají známky za 1.pololetí kvůli lyžáku, na který se jede už 21.1., takže budu muset mít z těch posledních testů co nejlepší známky, ikdyž z takových těch předmětů jako je matika, chemie, fyzika to nevidím moc dobře :D... Taky jste museli jít ve čtvrtek a pátek do školy, my bohužel jo :/.. ale uteklo to a navíc nepsaly se žádné testy a nezkoušelo se takže to bylo fájn.

Tenhle víkend jsem si maximálně užila, hlavně včerejšek s Verčou a Dančou na brusláku, v kavárně/čokoládovně a v obchodech. Nedá se ani popsat jak to byl fáájn den. Hlavně fazole :DDD
No dnešek strávím celý s učením.... opravdu se mi nechce a je to hrůza už chci aby ten týden po neděli skončil! Snad to nějak uteče :) a Jak jste se měli vy? :) Do komentů můžete napsat nějaké návrhy na články, vím, že vás tyhle nudné deníčky moc nezajímají :D Tak se mějte, školu přežijte ve zdraví a čááu :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama